5 maja 14 13:51

Wspólne hobby w związku? To możliwe!

Życie z drugą osobą wymaga wielu kompromisów. Jednak jeśli w waszym związku znajdą się wspólne zainteresowania, kompromis można odłożyć na bok.

Wspólne hobby w związku? To możlwie! Foto: Thinkstock

Nuda i monotonia to nie słowa dla was. Dzięki zainteresowaniom, nie musicie szukać i kombinować, co zrobić z wolnym czasem. Poznaj najbardziej popularne hobby par.

1. Muzyka

Macie z partnerem te same gusta, przez co ułatwia wam to wiele spraw. Nie musicie się kłócić, na jaki koncert w tym miesiącu się wybierzecie, albo jaka muzyka będzie leciała z głośników, podczas sprzątania. Jedynym problemem jest tylko i wyłącznie regulacja głośności.

Nasza rada: Jak najczęściej wybierajcie się na koncerty zespołów, których wcześniej nie znaliście. Razem odkrywajcie nowe muzyczne rejony. Niech jedno z was będzie inspiracją dla drugiego.

2. Sport

Wspólny sport was nakręca. Zdajecie sobie sprawę, że jest to ważny element w waszym życiu. Nie wstydzicie się razem biegać, czy chodzić na siłownię. A w wolnym czasie wybieracie się na zajęcia z tańca i pływania. Bez sportu wasz związek wydawałby się pusty.

Nasza rada: Jak najczęściej starajcie się wspólnie trenować. Być może to was zmobilizuje do osiągnięcia lepszych efektów. Niech jedno z was będzie trenerem dla drugiego.

3. Filmy

Nie macie problemu z wymienieniem wszystkich filmów, w których zagrał Johnny Depp. Wymieniacie się poglądami i odczuciami po udanym seansie. Żadna premiera wam nie przemknie, a kino to wasz drugi dom - najchętniej moglibyście tam zamieszkać.

Nasza rada: Odsuńcie swój zwyczaj chodzenia do normalnego kina – czas na coś nowoczesnego. Kino pod gołym niebem! Gwiazdy, samochód i dobry film - pomoże wam w rozgrzaniu atmosfery.

4. Fotografia

Przy śniadaniu rozmawiacie o nowinkach technologicznych? Co miesiąc jeździcie do sklepu i wymieniacie sprzęt na coraz lepszy? Wspólna pasja was pochłonęła. Możecie godzinami robić zdjęcia i o nich opowiadać – a temat nigdy się nie kończy.

Nasza rada: Zorganizujcie sobie wspólny dzień poświęcony fotografii. Niech ona pozuje specjalnie i wyłącznie tylko dla ciebie. Bądźcie dla siebie inspiracją.

5. Podróże

Uwielbiacie planować, wymyślać, ustalać terminy, loty, noclegi. Żyjecie w wiecznym pośpiechu, a wasze torby zawsze gotowe są do wyjazdu. Nie ma już miejsca na ziemi, którego nie widzieliście. Podczas wyjazdów znajdujecie czas na to, by spokojnie porozmawiać, wybrać się na wspólny spacer i razem przeżyć coś nowego.

Nasza rada: Pomyślcie o tym, gdzie jeszcze was nie było. Siądźcie nad mapą i pozaznaczajcie miejsca, które chcielibyście zobaczyć. Uda wam się spędzić fajny wieczór z winem w ręku.

6. Praca

Wiele spraw was łączy. Dzielicie ze sobą wszystko: mieszkanie, wydatki oraz życie zawodowe. Praca z partnerem to  dla was wielka wygoda oraz przyjemność. Razem jeździcie do pracy, razem możecie zjeść obiad, razem wracacie, macie zarówno wspólne problemy i tematy, jak i tych samych znajomych.

Nasza rada: Odstawcie na chwilę swoją pracę i wyruszcie do Spa, by odpocząć od codziennych obowiązków. Zadaj sobie pytanie: czy pamiętasz, jak wygląda twój mąż, gdy nie biega zestresowany po biurze lub jak wygląda wasza kolacja, gdy nie goni czas i wiecznie wydzwaniający telefon?

Wciąż szukasz partnera, z którym mogłabyś dzielić swoje pasje? Być może odnajdziesz taką osobę w portalu randkowym. Chcesz spróbować? Zarejestruj się już teraz!

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej