10 kwi 14 12:50

Wiosenna randka w plenerze

Ptaki za oknami wyśpiewują radośnie, słońce grzeje coraz mocniej, temperatury z dnia na dzień robią się coraz wyższe. W tym roku zrezygnuj ze standardowych spotkań przy winie i filmie i zaskocz swoją ukochaną idealną randką w plenerze. Poznaj nasze propozycje na wiosenną randkę.

piknik Foto: Shutterstock

Piknik w parku

Niby pomysł dość mocno oklepany, ale w praktyce bardzo rzadko wykorzystywany, czyli każdy wie, że można coś takiego zorganizować, ale nikomu się nie chce :) Pokaż, że Tobie zależy! Na początek znajdź jakieś przyjemne miejsce, w którym można w ciszy (ewentualnie przy akompaniamencie ptaków) wspólnie poleniuchować. Potem sprawdź prognozę pogody, bo chyba nie chcesz, żeby zaskoczył Was deszcz. Jeżeli marzysz o pocałunkach w deszczu, wtedy również sprawdź prognozę i wybierz odpowiedni dzień :) Później przygotuj pyszne przekąski i duży koc - i randka gotowa. Jeżeli uda Ci się załatwić wiklinowy koszyk, ukochana będzie zachwycona!

Wycieczka na wieś

To nie zawsze musi być park. Piknik można zorganizować także na wsi. A po degustacji Twoich pysznych potraw, a może i wypieków, możecie udać się na spacer po okolicy i poprzyglądać się życiu zwierząt. Owce, krowy, konie… Na co dzień, w zabieganym życiu chyba rzadko macie okazję poprzyglądać się naturze?

Wycieczka do zoo

A jeśli nie macie ochoty oglądać zwierząt gospodarskich, na spacer możecie wybrać się do zoo. Wspólnie będziecie mogli podziwiać zabawne wybryki małpek, czy dostojność wielkich kotów. Zachowania zwierząt to świetny temat do rozmowy. Może powspominacie, jakie egzotyczne zwierze chcieliście mieć w dzieciństwie, lub do jakiego kraju chcielibyście udać się na wycieczkę, aby pooglądać egzotyczne zwierzęta w naturalnym środowisku.

Aktywność fizyczna

Wspólne bieganie, jazda na rolkach czy wycieczka rowerowa to świetny pomysł na spędzenie czasu przy promieniach wiosennego słońca. Nie dość, że spędzicie czas wspólnie, dotlenicie się, może przy odrobinie szczęścia opalicie, to jeszcze przy zdrowej dawce ruchu zaczną wydzielać się endorfiny, które wywołają u Was poczucie szczęścia. A Twoja wybranka później będzie kojarzyć to szczęście z Tobą…

Zwiedzanie zamku

Z pewnością gdzieś bliżej lub dalej Twojego miejsca zamieszkania jest jakiś zamek. Doczytaj, jakie tajemnice kryje jego przeszłość – zaskoczysz swoja partnerkę nie tylko bogactwem wiedzy, ale także może ciekawostkami dotyczącymi mieszkańców zamku w czasie jego świetności. Odpowiedz sobie sam, gdzie najłatwiej zdobyć serce księżniczki, jak nie w zamku?

Przejażdżka marzeń

Jeżeli dysponujesz w obecnej chwili wolnym budżetem, możesz zaprosić ukochaną na przejażdżkę konną dorożką – wiatr nie będzie Was już smagał zimnem po twarzy :) Z tego samego powodu, jeżeli wolisz konie mechaniczne, możesz wypożyczyć kabriolet i sprawdzić, czy Twojej ukochanej ładnie w rozwianych włosach.

A może nie spotkałeś jeszcze kobiety, z którą mógłbyś umówić się na randkę?  Wiele z nich ma swój profil w portalu randkowym. Jeśli chciałbyś poznać jedną z nich - także możesz dołączyć do grona szukających i jeszcze dziś nawiązać z nimi znajomość>>> Tak, chcę poznać piękną kobietę!

Powodzenia!

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej