12 mar 14 10:22

Trzy rzeczy, przez które Twój związek może się nie udać

Jest kilka błędów często powtarzanych przez kobiety. Co gorsza, panie powtarzają je w każdym swoim związku, aż dochodzą do wniosku, że jest z nimi "coś nie tak", bo żaden związek im nie wychodzi.

kobieta Foto: Thinkstock

Co więc zrobić, żeby nie powtarzać tych błędów? Przede wszystkim uświadomić sobie, co może powodować, że nie udaje Ci się utrzymać trwałego i szczęśliwego związku.

1.      Zapomniałaś o sobie

Twój partner zakochał się w dziewczynie pełnej pasji, która potrafiła rozmawiać godzinami o swoim hobby? Pewnie więcej czasu poświęcała też na czytanie, oglądanie filmów, czy nawet mały relaks połączony z domowym SPA w wannie. Pamiętasz jeszcze tą dziewczynę?

Zakochana, chciałaś spędzać czas non stop ze swoim ukochanym. Jednak rezygnując, na rzecz wspólnie obejrzanego meczu piłki ręcznej (który oczywiście kompletnie Cię nie interesuje) ze swoich pasji, stałaś się po prostu… nudna. A w ekstremalnych przypadkach też zaniedbana.

Zajmij się sobą i swoimi pasjami. Bądź cały czas tą osobą, w której się zakochał – niech ta iskra w oku, kiedy opowiadasz o swoim hobby, wciąż go zachwyca.

2.      Nie dajesz mu spokoju

Chcesz być z nim zawsze i wszędzie. Nawet, jeśli, on mówi, że to męski wypad w góry, Ty i tak w dzień wyjazdu jesteś spakowana i gotowa. Przecież nie możesz mu pozwolić jechać na całe dwa dni gdzieś bez Ciebie? Zatęskniłby się biedaczek na śmierć…

Idzie pograć w kosza? Dopingujesz go z trybun. Śledzisz wszystkie fora internetowe, na których się udziela - nawet, jeśli pyta tam o najlepszy olej silnikowy. Pod każdym jego zdjęciem na portalach społecznościowych piszesz mu, że jest fotogeniczny – po kilka razy, żeby nie przegapił. Jego jedyny czas wolny od Ciebie to ten spędzony w toalecie… i  zaczynasz się zastanawiać, dlaczego spędza tam coraz więcej czasu…

3.      Jesteś przewidywalna

I to za bardzo. Nie chodzi tutaj o to, że rano nie budzisz się z pomysłem skoku na bungee oraz chęcią i zamiarem zrealizowania go natychmiast. Wpadłaś w rutynę. Rano wstajesz, robisz mu śniadanie, on po powrocie z pracy odgrzewa dla Was obiad, wieczorem oglądacie film i idziecie spać.

Jeżeli on nie zaproponuje jakiejś odmiany - Ty też tego nie robisz. A to błąd. Zrób czasem coś innego – zaproponuj zamiast oglądania filmów wyjście na basen. Na obiad w niedzielę zamiast rosołu podaj egzotyczny chłodnik. Nie chodzi o duże zmiany. Wystarczy, że popracujesz nad zmianą szczegółów. Bądź spontaniczna. Nie daj mu powiedzieć, że wie o Tobie wszystko, bo przestaniesz go ciekawić...

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej