3 lut 14 16:25

Czy randka w zaciszu domowym musi być nudna?

Randka w domu nie zawsze musi oznaczać oklepanej kolacji przy świecach. Nie wiesz, jak zaskoczyć swojego partnera czymś nowym? Przeczytaj nasze pomysły na randkę w domu i dowiedz się, jak wywołać uśmiech na twarzy partnera.

Randka w domu Foto: Thinkstock

Kolacja przy świecach? Tak, ale na innych warunkach!

Gotowa kolacja przyniesiona prosto do stołu z kuchni to nic zaskakującego, prawda? W zasadzie nie różni się od zwyczajnego, wspólnie spożywanego posiłku niczym poza zapalonymi świecami. Jak ją urozmaicić?

Przygotujcie posiłek razem. Wspólne gotowanie może być świetną zabawą. To nie musi być żadna wymyślna potrawa. Może zwykłe ciasteczka, na których wypiszecie lukrem wyznania miłosne?

Wspólne oglądanie zdjęć

Zapomnij o kolejnej komedii romantycznej. Tym razem głównymi bohaterami wieczoru nie będą znani aktorzy, a wy sami!

Umówcie się, że każde z was przyniesie zdjęcia, przedstawiające was od dzieciństwa, aż do teraz. Z każdym zdjęciem musi wiązać się jakaś ciekawa historia, którą sobie opowiecie. Nie dość, że nie będzie nudno, to jeszcze będziecie mieli okazję poznać się lepiej.

Gry planszowe i nie tylko

A może lubicie rywalizować? Spróbujcie swoich sił w grach planszowych lub komputerowych i ustalcie, kto z was jest mistrzem w danym typie gry. Nie masz pod ręką żadnej planszówki, a komputer odmówił posłuszeństwa? Nic straconego. Zmierzyć się możecie także w rzucie papierową kulą do kosza lub w grze w karty.

Taniec dobry na wszystko

Nie musicie być najlepszymi tancerzami na świecie. Liczy się wasza bliskość i dobra zabawa.

Włączcie muzykę i dajcie się ponieść.

Dla urozmaicenia, każda kolejna piosenka może reprezentować inny gatunek muzyczny. Przekonajcie się sami, do czego tańczy się najłatwiej, a co zdecydowanie nie jest dobre na taneczną imprezę.

A może wieczór tematyczny?

Przebierzcie się za postacie z danej epoki lub wybranego filmu i spróbujcie wspólnie stworzyć w mieszkaniu dany klimat. Dekoracje, potrawy, język – ogranicza was tylko wasza wyobraźnia – świetna zabawa jest na wyciągnięcie ręki :)

A może nie spotkałaś jeszcze chłopaka, z którym mogłabyś umówić się na randkę? Marzysz o poznaniu superfaceta "do tańca i do różańca"? Wielu z nich ma swój profil w portalu randkowym. Jeśli chciałabyś poznać jednego z nich - także możesz dołączyć do grona szukających i jeszcze dziś nawiązać z nimi znajomość>>> Tak, chcę poznać przystojnego chłopaka!

Powodzenia!

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej