3 lut 14 16:12

Poradnik prawdziwego flirciarza

Udany flirt? To łatwe. Przeczytaj 10 wskazówek, dzięki którym szybko nauczysz się tej sztuki.

Udostępnij
453
Flirt to podstawa Foto: Shutterstock

1) Uśmiechaj się!

Uśmiech zbliża do siebie ludzi. Szeroki, szczery uśmiech przyciąga jak magnes i budzi pozytywne uczucia. Pamiętaj – wesoły nastrój jest zaraźliwy.

2) Powiedz "cześć"

A potem zadawaj pytania, podtrzymuj temat, wykazuj zainteresowanie, poproś o pomoc, wyrażaj własne opinie. Może zapytasz, co tu robi o tej porze lub czy często bywa w tym miejscu?

3) Postawa przede wszystkim

Wytrawny flirciarz to osoba pewna siebie – wyprostuj się, nie spuszczaj głowy, weź głęboki wdech… i działaj.

4) Flirtowanie to przyjemność!

Nastaw się na dobrą zabawę, bądź otwarty, wesoły i spontaniczny.

5) Zrób pierwszy krok!

Podejdź do osoby, którą chcesz poznać, przywitaj się i przedstaw. Jeżeli chcesz ją poznać – zrób to. Dlaczego miałbyś rezygnować z czegoś, co chcesz zrobić? Nie bądź niewolnikiem własnych ograniczeń i wyjdź ze swojej strefy komfortu.

6) Kontakt wzrokowy

Zauważyłeś ją w autobusie i nie wiesz, co dalej? Spójrz na nią, po czym odwróć wzrok. To powinno ją zaintrygować. Nie wgapiaj się w nią jednak przesadnie, nie bądź nachalny. Jeżeli odwzajemni spojrzenie z uśmiechem – podejdź i zagadaj.

7) Pretekst do rozmowy? Już się robi!

Zawsze miej przy sobie jakiś gadżet, który może sprowokować do rozmowy. Uwagę kobiet przyciągają między innymi: dzieci, psy, niespotykane perfumy, interesujący krawat lub książka twojego ulubionego autora.

8) Nie zapominaj o komplementach!

Spróbuj się wysilić i powiedzieć coś więcej niż "ładnie wyglądasz". Doceń jej styl ubioru, umiejętność doboru koloru bluzki do typu urody lub świetne uczesanie. Nie zapomnij też o powiedzeniu "dziękuję", jeśli usłyszysz komplement pod swoim adresem.

9) Wykaż inicjatywę

Zaproś ją do jakiegoś ciekawego miejsca, w którym bywasz. Niech zaciekawi ją ciekawy wystrój wnętrza, o którym jej wspomnisz lub nietypowa muzyka, którą tam puszczają.

10) Słuchaj

Bądź aktywnym słuchaczem. Zadawaj pytania dotyczące tego, co dziewczyna do ciebie mówi. Bądź zainteresowany i dopytuj o szczegóły. Daj jej odczuć, że to, co mówi, jest ciekawe.

Chciałbyś poznać miłą dziewczynę, z którą umówisz się na randkę? Zobacz, jak wiele dziewczyn ma swój profil w portalu randkowym i czeka, aż ktoś je zagadnie. Podstawy udanego flirtu już masz - a więc do dzieła! Tak, chcę poznać dziewczynę na randkę!

Udostępnij
453
Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej