23 sty 14 12:37

Poradnik flirciary - 10 zasad

Chcesz zostać mistrzynią flirtu? Dzięki nam możesz zostać nią już dziś.

Kiedy patrzę w twoje oczy, to... Foto: Shutterstock

1. Pamiętaj o mowie ciała

Zapomnij o zgarbionych plecach i założonych na siebie, w geście obronnym, ramionach. To odstrasza. Wysyłasz facetom podświadomie sygnał: nie podchodź, zostaw mnie w spokoju.

2. Uśmiech to podstawa

Czy chciałabyś umawiać się z wiecznym smutasem? No właśnie. On też nie.

3. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz

Pamiętaj więc o czystych włosach, paznokciach bez odprysków, subtelnej nutce delikatnego zapachu unoszącego się za tobą oraz o szpilkach. Stukanie obcasami jest bardzo pociągające.

4. Zyskaj pewność siebie w 30 sekund

Wybierz ładną, dopasowaną bieliznę. Wiemy, że nie zamierzasz jej nikomu pokazywać, ale zaufaj nam – sama świadomość, że masz ją na sobie, doda ci pewności siebie.

5. Nie mów o sobie zbyt dużo

Bądź tajemnicza. O sobie opowiesz następnym razem. Spraw, żeby chciał cię poznać, więc nie odsłaniaj wszystkich kart przy pierwszej rozmowie. Zawsze zostawiaj faceta z niedoborem informacji o tobie. Zagaj rozmowę, pytając o jego zainteresowania.

6. Pierwsza randka?

Nie bądź uparta. Jeżeli facet chce za ciebie zapłacić na pierwszej randce – pozwól mu. Nie podważaj jego męskości.

7. Komplementuj

O tym, że komplementy zarezerwowane są wyłącznie dla panów - zapomnij. To mit. Faceci też lubią słuchać miłych słów pod swoim adresem. Nie wierzysz? Sprawdź.

8. Przedstaw się

Spodobał ci się? Podejdź i powiedz parę słów o sobie. Postaraj się wybrać temat tak, aby bez problemu można było kontynuować rozmowę. Kończ wypowiedzi pytaniami: "co ty o tym myślisz?" lub "a może masz inne zdanie?"

9. Nie bądź zbyt poważna

Faceci lubią wyluzowane dziewczyny. Szczególnie takie, które mogliby przedstawić kumplom.

10. Nie narzekaj

Narzekanie na wszystko dookoła: brzydką pogodę, korki, tłok w autobusie - dla faceta oznacza tylko jedno: wieczne narzekanie w potencjalnym związku.

To co? Ruszasz na podbój męskich serc?

Jeśli chciałabyś poznać przystojnego i sympatycznego chłopaka, z którym umówisz się na randkę, sprawdź, jak działa portal randkowy Sympatia.pl już dziś i zobacz, jak wielu singli czeka tam na poznanie takiej kobiety jak ty! >>> Chcę wypróbować, jak działa Sympatia.

Trzymamy kciuki!

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej