30 sty 14 15:10

Pierwsza randka? Sprawdź, co on o tobie myśli

Po wymianie wiadomości i kilku rozmowach telefonicznych, zaprosił cię na randkę? Przeczytaj nasz tekst i dowiedz się, co zrobić, a czego unikać, by spotkanie było udane.

Co on myśli na pierwszej randce? Foto: Thinkstock

1) Może to jej urok, a może makijaż?

Mężczyźni chcą wiedzieć, czy po wstaniu rano z łóżka nie zmieniasz się w kogoś innego. Nie przesadzaj z makijażem. Gruba "tapeta" to nie jest to, czego facet oczekuje.

Liczy się naturalność. Delikatny makijaż – tak. sztuczne rzęsy, zbyt duża ilość różu na policzkach czy koloru na powiekach – zdecydowanie nie.

A co z ubiorem? Postaw na coś kobiecego i subtelnego. Głęboki dekolt, zbyt krótką spódniczkę i za wysokie szpilki zostaw na inną okazję.

2) Czy dobrze wypadnie na rodzinnym obiedzie?

Nie przeklinaj. Zapomnij, że znasz w ogóle słowa na k…, p…, ch…. Zero ordynarnych gestów. Żaden facet nie zaprosi na obiad przygotowany przez jego matkę wulgarnej dziewczyny. Żaden.

3) Czy to nie za wysokie progi finansowe jak dla mnie?

Kawiarnia, restauracja, pub – pomyśl dwa razy, zanim złożysz zamówienie. Zamów coś w przeciętnej cenie. Coś, co chętnie zamówiłabyś na spotkaniu z przyjaciółką. Gdy zamówisz najdroższe dania z karty – on może pomyśleć, że go na ciebie nie stać.

4) Czy moi kumple ją zaakceptują?

Jeżeli opowiada ci o przygodach, jakie przeżył ze swoimi kumplami, pod żadnym pozorem nie krytykuj ich. Faceci chcą umawiać się z kobietami, które potrafią wyluzować się z ich kumplami i dobrze będą się czuć w ich towarzystwie. Nawet jeśli uważasz, że jego koledzy, delikatnie mówiąc, mają głupie pomysły, musisz zacisnąć zęby i chwalić ich.

Byle nie za bardzo. Nie chcesz chyba, aby twój wybranek pomyślał, że nie ma u ciebie szans, bo zbyt szczegółowo dopytywałaś o jego najlepszego kumpla.

5) Też chciałbym coś powiedzieć

Nie daj mu odnieść wrażenia, że "buzia nigdy ci się nie zamyka". Nie paplaj bez sensu o przyjaciółkach, ciuchach czy zdobyczach z zeszłotygodniowej wyprzedaży.

Trzymaj się neutralnych tematów jak kino, muzyka, hobby. Daj mu dojść do głosu. Powiedz trochę o swoim ulubionym filmie, a potem spytaj go, co ostatnio oglądał. I najważniejsze – słuchaj tego, co do ciebie mówi, bądź zainteresowana. A przynajmniej udawaj, że jesteś.

6) Czy będzie dobrą matką dla moich dzieci?

Faceci, nawet ci pozornie niezainteresowani posiadaniem potomstwa, instynktownie będą szukać w tobie takich cech jak: opiekuńczość, zaradność, odpowiedzialność.

7) Nieważne, kto dzwoni – nie odbieraj

Odbieranie telefonu w czasie randki jest wyrazem braku szacunku. Wycisz telefon i schowaj do torebki. Świat się nie zawali, jeżeli oddzwonisz za godzinę lub dwie. Chcesz wiedzieć, która jest godzina? Weź zegarek. Odpowiednio dobrany doda ci uroku niczym biżuteria.

Jeśli jesteś na pierwszej randce i chcesz spotkać się z nim jeszcze raz - pamiętaj o tym, aby być sobą.

Dodatkowymi atutami będą: poczucie humoru oraz żywe zainteresowanie Twoim towarzyszem.

A jeśli jeszcze nie poznałaś mężczyzny, z którym mogłabyś umówić się na randkę, zobacz, jak wielu singli czeka na poznanie takiej kobiety jak ty. Jeśli chciałabyś poznać któregoś z nich - poświęć kilka minut na założenie profilu w portalu randkowym i ciesz się miłym towarzystwem. Kto wie, może już wkrótce spotkasz miłość życia>>> Tak, chcę sprawdzić, jak znaleźć partnera.

Powodzenia!

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej