24 lut 14 12:08

Pięć pierwszych kroków w portalu randkowym

Rozważam założenie profilu na portalu randkowym. Będę to robił po raz pierwszy, a o internetowych randkach wiem jeszcze niewiele. Chciałbym, aby moja strona była ciekawa i radosna. Tak, by zachęcała innych do jej odwiedzania i oczywiście do poznania mnie... Czy możecie mi coś doradzić?

Pierwsze kroki w portalu randkowym Foto: Thinkstock

Robert, 26 lat

Oto kilka prostych wskazówek Malwiny, które pomogą uatrakcyjnić także Twoją stronę:

Załączenie zdjęć. Zdjęcie użytkownika w ciekawej aranżacji (kolorystyka, grafika), zdjęcia z przyjaciółmi, w ulubionych miejscach, przy ulubionych czynnościach. Bardzo dobrze, jeżeli opatrzy się fotki humorystycznymi, niekoniecznie długimi, opisami - to przybliży czytającym osobowość gospodarza strony oraz sprawi, że jego strona będzie częściej odwiedzana przez innych poszukujących.

Wybór odpowiedniego pseudonimu. Ważne, aby Twój pseudonim był niestandardowy, dlatego należy sprawdzić, czy inni użytkownicy nie wpadli na podobny pomysł oraz aby sprzyjał realizacji Twoich celów. Stąd, jeśli chcesz w ten sposób poznać tylko nowych przyjaciół, warto zrezygnować z Tajemniczej Kocicy lub Niepoprawnego Egocentryka na rzecz Niezawodnego Kumpla, Czułej Powierniczki etc. Należy pamiętać, aby wybrać nick, z którym dobrze się będzie czuło, a zatem jeżeli preferuje się prostotę może to być imię, jeśli chce się intrygować, warto postawić na coś bardziej oryginalnego, np. Zagubiona W Czasie. To jest pole do popisu dla inwencji użytkownika.

Ciekawy opis własny. Czyli umiejętna, ale bez przesadnego chwalipięctw, ekspozycja swoich zalet i hobby. Można też z autoironią wskazać na pewne drobne niedoskonałości swojej osoby. Można w to wpleść dla ubarwienia cytaty, sentencje, oryginalne metafory. Styl opisu, nie tylko jego treść, także ma służyć podkreśleniu swoistości i wyjątkowości osoby gospodarza. Tutaj znajdziesz porady, jak opisać siebie na portalu randkowym>>

Charakterystyka idealnego partnera. Czyli opis osoby, którą chętnie poznasz. Wskazane jest, aby o tym napisać w radosnej, swobodnej tonacji, skupiając się na cechach pozytywnych ewentualnego ideału, a pomijając mówienie o tym, czego nigdy nie będzie się tolerować. Warto tu zadeklarować także otwartość na wszelkie kontakty, to wśród czytających budzi miłe odczucia i świadczy o wysokiej empatii autora.

Pamiętaj także, że elementem wizerunku użytkownika na portalach randkowych jest aktywność. A zatem warto samemu odwiedzać profile innych osób i podejmować próby nawiązania kontaktu. W ten sposób dajesz wyraz temu, że rzeczywiście jesteś osobą otwartą i aktywnie poszukującą.

Na dobry początek to wystarczy. Zachęcam Cię zatem do założenia profilu na portalu randkowym i życzę owocnych poszukiwań.

Malwina

kontakt@sztukaflirtu.pl

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej