11 lut 15 12:28

Pięć oznak, że trafiłaś na kiepskiego kochanka

Zadowolenie kobiety w łóżku zdecydowanie należy do trudniejszych zadań mężczyzny. Trzeba doskonale znać kobiece ciało i wiedzieć, jakie punkty stymulować. Czasem nawet może się wydawać, że mało który mężczyzna stara się dogodzić płci żeńskiej. Jak wygląda seks kiepskiego kochanka?

Udostępnij
375
Pięć oznak, że trafiłaś na kiepskiego kochanka Foto: Shutterstock

Oto pięć sygnałów świadczących o tym, że mężczyzna nie ma zielonego pojęcia o sprawach łóżkowych. Zapewne nic o tym nie wie i powinnaś go jak najszybciej uświadomić.

Seks łącznie z grą wstępną trwa trzy minuty

Mało który mężczyzna poświęca kobiecemu ciału więcej uwagi. Zapominają o tym, że czuła, wrażliwa skóra płci żeńskiej potrzebuje pieszczot przed stosunkiem. Aby pobudzić kobietę do miłosnych gier trzeba poświęcić więcej czasu piersiom i łechtaczce. Należy także wiedzieć, jak je zadowolić. Niezbędne jest poczytanie o sposobach stymulacji tychże miejsc, ale przede wszystkim wypróbowanie na partnerce, co akurat jej sprawia największą przyjemność. Jeśli mężczyzna pomija tę jakże ważną część - grę wstępną, kobieta czuje się nieusatysfakcjonowana.

Wiele pań jest rozczarowanych zbyt krótkimi pieszczotami. Panowie często przechodzą od razu do głównej części przyjemności. Mało tego, zwykle ona równie szybko się kończy - ku rozczarowaniu płci pięknej. Jaki kochanek nie należy do najlepszych? Taki, który dąży do samozadowolenia, a seks z nim nie trwa dłużej niż trzy minuty.

Nie dotyka kobiety w innym miejscu niż między nogami

Strefy erogenne wspólne dla obu płci, takie jak szyja, kark, pośladki, uszy – często są zaniedbywane. To duży błąd. Kobietę najlepiej pobudzić i rozpalić delikatnie pieszcząc jej skórę. Dopiero później można przejść do dalszych igraszek.

Jeśli twój partner seksualny nigdy nawet o tym nie pomyślał, wiedz, że nie jest dobrze wyedukowany. A może zwyczajnie, nie chce mu się tracić na to czasu? Powinien traktować cię dobrze i w pełni zaspokajać.

Jeśli tego nie robi, prawdopodobnie nie wie, jaką to ma wielką wagę. Może go tego nauczysz?

Nigdy nie pomyślał o zmianie pozycji

Znowu kochacie się na misjonarza? Twój amant nie widzi w tym nic złego, a ty już masz dość tej pozycji? Zapewne chciałabyś, żeby sam na to wpadł.

Niestety, jeśli nie jest dobry w sprawach łóżkowych, w ogóle nie przyjdzie mu to do głowy. Możesz mu jedynie pomóc, podsuwając propozycję. Gorzej, jeśli nie będzie wiedział,  jak się do tego zabrać.

Seks powinien być różnorodny i się nie nudzić. Jeżeli kochasz się z nim i myślisz o tym, co jutro ugotujesz na obiad, to… chyba nie tędy droga. Zawsze możesz go nauczyć, jak zmieniać pozycję, ale prawdziwie dobry kochanek sam o tym wie.

Poza tym, w czasach, gdzie seks przestał być tematem tabu, informacje na jego temat można znaleźć niemal wszędzie.

Całowanie? A po co?

Zdarza się, że mężczyźni podczas współżycia nawet nie pomyślą o całowaniu. Niestety, kobieta bardzo tego potrzebuje. Płeć żeńska, myśląc o seksie, często wyobraża sobie namiętne całowanie poprzedzające stosunek.

Obejmujące zarówno usta, jak i inne partie ciała. Sprawia jej to ogromną przyjemność i przybliża do osiągnięcia orgazmu. Gdy twój partner seksualny nigdy się z tobą nie całuje podczas seksu i nie jest to dla niego ważne, nie jest dobry w łóżku. Powinien pomyśleć także o tobie. To, co dla niego nie zawsze musi mieć miejsce, dla ciebie może być wyjątkowo ważne.

Czy on nie potrafi pieścić cię w najbardziej czułym miejscu? To może być typ mężczyzny, który słabo zna się na kobiecym ciele i nie wie, jak doprowadzić cię do prawdziwej rozkoszy.

Budowanie napięcia jest mu całkowicie obce

Każda kobieta, by się skoncentrować na miłosnych igraszkach, potrzebuje zbudowania odpowiedniej atmosfery. Czasami nawet dźwięk telewizora może jej przeszkadzać w seksualnej zabawie.

Mężczyzna, który nie zadba o odpowiedni nastrój nie należy do obeznanych w kobiecych potrzebach. Często przyjeżdża do ciebie, szybko ściąga ubranie, następnie robi to z twoim i zaczynacie namiętnie się kochać? Nawet nie pomyśli o twoich fantazjach - powolnym, zmysłowym rozbieraniu siebie nawzajem. Dotykaniu cię, zanim pozbędziecie się ubrań…

A może chciałabyś zacząć namiętnym masażem, a kiedy wszystkie partie twojego ciała będą odpowiednio zrelaksowane, przejść do dalszej części pieszczot? Wielokrotnie próbowałaś dać mu to do zrozumienia, ale nie interesują go twoje uwagi? Pamiętaj, seks ma zadowalać was oboje, a nie tylko jego.

Jeśli twój partner ma problemy z zaspokajaniem twojego temperamentu,  możesz spróbować go wyedukować. Podsuń mu odpowiednią lekturę albo nakłoń do obejrzenia filmu ze scenami erotycznymi. A potem porozmawiaj z nim o tym, co jest dla ciebie ważne.

Jeśli żadna z tych podpowiedzi nie zadziała, a on nie zmieni swojego podejścia do seksu, zastanów się, czy dasz radę wytrwać w związku, w którym twoje potrzeby są na drugim miejscu. I nie chodzi nam tylko o seks.

Udostępnij
375
Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej