16 cze 14 10:33

Nagrodzą pary, które poznały się w sieci

O skuteczności portali randkowych świadczy coraz więcej publikacji, w których szczęśliwie zakochani chwalą się historiami swojego poznania i zachęcają innych do podejmowania prób szukania miłości za pośrednictwem internetu. Portal Sympatia Plus poszedł o krok dalej...

Związki z sieci Foto: Thinkstock

Sympatia Plus, portal doboru partnerskiego, który swoją skuteczność opiera na działaniu profesjonalnego testu psychologicznego, postanowił zaprosić wszystkie pary, które poznały się za jego pośrednictwem, do udziału w konkursie.

Redakcja portalu twierdzi, że takich par zgłasza się ostatnio coraz więcej i właśnie dlatego postanowiła przygotować dla nich niespodziankę.

Trzeba przyznać, że nagrody, jakie gwarantuje portal, są naprawdę imponujące. Główna wygrana to pobyt w Zamku Królewskim w Niepołomicach niedaleko Krakowa. Pary otrzymają także elegancką biżuterię.

Co ciekawe, każda para, niezależnie od tego, czy zajmie jekiś miejsce w konkursie, czy nie, otrzyma zniżkę na zakup tejże biżuterii.

Brzmi kusząco? Jeśli jesteście parą, która poznała się właśnie za pośrednictwem Sympatii Plus, może warto się zgłosić? Albo poinformować znajomych, którzy zakochali się w sobie właśnie dzięki portalowi... Dla zainteresowanych podajemy link do strony konkursowej - "Zakochani na Plus" - konkurs dla par>>

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej