9 wrz 15 10:19

Mój partner mnie zdradził – teraz szukam zemsty

"Myślałam, że już do końca będziemy razem, a on zrobił mi takie świństwo!" - brzmi znajomo? Zdradzone dziewczyny szukają zemsty, by pokazać swoim byłym już facetom, że z nimi nie można sobie tak pogrywać.

Udostępnij
9
shutterstock_218004424 Foto: Shutterstock / Shutterstock

Przedstawiamy wypowiedzi użytkowniczek, które były na tyle odważne i postanowiły poznać smak zemsty. Ale czy zawsze gra jest warta świeczki?

- Mój były z dnia na dzień znalazł sobie dziewczynę i nawet mi o tym nie powiedział. Trwało to przez miesiąc, a ja głupia cały czas myślałam, że cos do mnie czuje - pisze na forum serwisu Sympatia.pl użytkowniczka o nicku neverbyeyourwomen - Wcześniej często mówił że mu się podobam. Czuję, że nie mogę tak tego zostawić. On nie może tak bezkarnie krzywdzić ludzi!

Żona34malzenstwa ma podobne doświadczenia.

- Mój jeszcze mąż zdradził mnie z bratową, a później dwa razy z panią z pracy. Teraz czekam na pozew, który złożyłam po wynajęciu detektywa. On niczego jeszcze nie wie, ale… to już koniec zabawy w kotka i myszkę. Jeszcze mu pokażę.

Kolejna użytkowniczka, która została zdradzona, pisze:

- Jestem tak wściekła! Nie mam już nawet siły płakać – przyznaje wywrotka. - Chciałabym się jakoś zemścić. Będzie rozwód! Co do niej? Nie wiem. Kusi mnie by iść do niej do pracy i przy ludziach pogratulować, że dopięła swego i doprowadziła do rozbicia małżeństwa, ale wtedy to chyba ja się znów poniżę.. Tylko… czy to już ważne?

Czy warto? Czy poczujemy się lepiej? Trudno stwierdzić, w czym tak naprawdę – i czy w ogóle – może nam pomóc zemsta.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Wszystkich, których dotknęła taka przykra sytuacja w życiu, zapraszamy do dyskusji.

Udostępnij
9
Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej