19 sty 15 13:05

Kiedy mężczyźnie zależy na kobiecie?

"Jak wyczuć, czy on jest mną zainteresowany?" – zastanawia się niejedna z was. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. Mężczyźni, podobnie jak kobiety, mogą wysyłać sprzeczne sygnały i czasem można się w tym pogubić.

Udostępnij
485
Kiedy mężczyźnie zależy na kobiecie? Foto: istock

Jeśli spotykasz się z nim, ale nie masz zielonego pojęcia, czy on traktuje cię poważnie, przeczytaj poniższy tekst.

Zawsze odbiera telefony i odpisuje na SMS-y

Zdarzyło ci się dzwonić do ukochanego przez piętnaście minut i nie odbierał? Próbowałaś także pół godziny później, ale dalej nie usłyszałaś jego głosu? Muszę cię zmartwić. Jeśli ta sytuacja nie zdarzyła się po raz pierwszy, nie jest to dobry sygnał.

Mężczyzna, który jest tobą zainteresowany, zawsze odbierze od ciebie telefon i odpisze na SMS-a. Oczywiście wykluczając losowe przypadki. Ale nawet jeśli taki się zdarzy, zadzwoni zaraz później. Będziesz pierwszą osobą, do której wykona telefon, ponieważ jesteś dla niego ważna. W innym przypadku nie trać na niego czasu, bo nie jest tego wart.

Myśli o tobie na zakupach

Czy jeśli twój partner wychodzi do sklepu, pyta cię, na co masz ochotę? A może czasami robi ci słodkie niespodzianki? To bardzo dobry sygnał. Świadczy o tym, że jemu naprawdę na tobie zależy i chce zaspokoić twoje potrzeby. Nie jest egoistą, skupia się na tobie. Nie muszą to być drogie rzeczy, lecz drobne niespodzianki np. lizak, twoja ulubiona gazeta czy wino. Dzięki temu sprawia ci przyjemność i sam jest szczęśliwy.

Wyręcza cię w codziennych czynnościach

Oboje pracujecie i jesteście zmęczeni, a to ty wracasz i sprzątasz mieszkanie? Facet prawdziwie tobą zainteresowany zaproponuje podział ról w sprzątaniu. On umyje łazienkę, a ty poodkurzasz. Nie będzie siedział i patrzył, jak zmęczona zabierasz się sama do "kolejnego etatu".

Jeśli nie mieszkacie ze sobą, a on zaprosi cię do siebie, sprawdź, czy jego mieszkanie jest wysprzątane. Mężczyzna, któremu zależy na kobiecie, nie zaprosi wybranki do totalnego bałaganu. Będzie się starał, żeby było czysto. Nawet jeśli uważasz, że ty zrobiłabyś to lepiej, doceń jego starania i wiedz, że jesteś dla niego ważna.

Znajdzie czas, aby się z tobą spotkać

Jesteś smutna, masz gorszy okres w życiu i potrzebujesz wsparcia? Mężczyzna, któremu na tobie zależy, mimo wielu obowiązków, znajdzie dla ciebie czas. Oprócz partnera, będzie twoim przyjacielem, na którego możesz liczyć. Jeśli ma zaplanowany wieczór, zmieni plany albo chociaż je zmodyfikuje, żeby móc być przy tobie.

Źle się czujesz, a twój partner gra z kolegami na komputerze i mimo próśb, nie chce od niego odejść? To oznaka, że nie jesteś dla niego najważniejsza. Uważaj na ten typ mężczyzny, bo może być powodem twoich nieustannych cierpień.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Kiedy, według Was, mężczyźnie zależy na kobiecie?

Udostępnij
485
Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej