26 lut 16 11:15

Jaki rodzaj domu chcesz stworzyć dla swojego związku? [QUIZ]

Mamy różne temperamenty, pochodzimy z różnych rodzin, mamy rożne doświadczenia. Gdy spotykamy drugą osobę, prędzej czy później przychodzi moment, kiedy chcemy ze sobą zamieszkać. Okazuję się wtedy często, że mamy różną wizję domu, który chcemy tworzyć.

Udostępnij
0

Lubisz, gdy często odwiedzają Was znajomi w domu. Im bardziej spontanicznie ktoś wpada na odwiedziny, tym lepiej się czujesz. Zawsze to okazja, to fajnej imprezy.

raczej nie
raczej tak

Organizowanie rodzinnych spotkań u Was to twój żywioł. Cieszysz się, gdy możesz ugościć rodzinę na domowym obiedzie lub kawie z ciastem.

raczej nie
raczej tak

Gdy w towarzystwie Twoich przyjaciół pojawia się temat: „u kogo w tym roku sylwestrowa nasiadówka?” jesteś pierwszą osobą, która cieszy się na myśl organizowania imprezy u siebie.

raczej nie
raczej tak

Twoja mama coraz częściej słyszy od Ciebie, że w tym roku to już Ty chcesz w końcu zorganizować święta i odciążyć ją w obowiązkach.

raczej nie
raczej tak

Zapraszanie towarzystwa z pracy do domu na wspólny wieczór filmowy lub mecz to dla Ciebie żadna nowość. Lubisz odwiedziny gości i wtedy najlepiej się bawisz.

raczej nie
raczej tak
Twój wynik: Dom otwarty
Jesteś z natury raczej osobą otwartą i towarzyską. Najlepiej czujesz się wśród dużej grupy ludzi i swój dom traktujesz trochę jak Hyde Park – każda bliska Ci osoba może wpaść i zostanie ugoszczona. Lubisz zorganizować imprezę, cieszysz się na przyjazd gości. Prywatność dla Ciebie to bardzo luźne pojęcie, bo prywatnie dobrze bawisz się z bliskimi Ci ludźmi. Pamiętaj o tym, że nie każda osoba jest tak otwarta jak Ty i może warto z partnerką/partnerem porozmawiać o tym jak ona/on to widzi. Na pewno można wypracować zdrowy kompromis pomiędzy towarzyską funkcją Waszego domu, a bezpieczną prywatnością, której każdy człowiek potrzebuje.
Podziel się wynikiem:
Podziel się
Tweetnij
Udostępnij
Twój wynik: Zamknięta twierdza
Jesteś raczej z natury osoba zamkniętą i cenisz sobie prywatność domu. Najlepiej byłoby dla Ciebie, jeśli dom stanowiłby prywatną przestrzeń zarezerwowaną tylko dla Ciebie i bliskiej Ci osoby. Traktujesz przestrzeń domową bardzo osobiście. Miejsca, przedmioty mają dla Ciebie charakter osobisty, który chcesz chronić, bo ta enklawa zapewnia Ci poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Pamiętaj o tym, że nie każda osoba tak ceni sobie prywatność i może warto z partnerką / partnerem omówić temat pomysłu na wspólne mieszkanie czy dom. Na pewno można wypracować zdrowy kompromis pomiędzy towarzyską funkcją Waszego domu, a bezpieczną prywatnością, której każdy człowiek potrzebuje.
Podziel się wynikiem:
Podziel się
Tweetnij
Udostępnij
Udostępnij
0
Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej