28 mar 14 12:07

Jak rozpoznać, że twojemu partnerowi zależy?

Ciągle chodzisz po mieszkaniu i zbierasz jego rzeczy - on wiecznie leży na kanapie, a komputer to jedyna rzecz, która jest mu potrzebna do życia. Wtedy zastanawiasz się, gdzie podział się ten mężczyzna, który dbał o każdy szczegół, przynosił kwiaty, zapraszał na obiad. Chętnie wymieniłabyś go teraz na lepszy model.

zależy Foto: Shutterstock

Pamiętaj jednak o gestach, które wskazują, że jemu nadal na tobie zależy.

1. Rozpieszcza cię

Są to drobne gesty i rzeczy, które twój mężczyzna wykonuje specjalnie dla ciebie. Pomyśl - czy twój partner jest w stanie wstać wcześniej i specjalnie dla ciebie zrobić przepyszną kawę? Przez takie małe uczynki, chce, abyś czuła się wyjątkowo.

2. Wierzy w ciebie

Dopinguje cię w każdej sprawie. Mężczyzna, z którym żyjesz, powinien być twoim największym miłośnikiem. Gdyby nie jego wsparcie i zagrzewanie do walki, mogłabyś za szybko poddać się w dążeniu do celu.

3. Akceptuje cię

Codziennie komplementuje cię za to, jaka jesteś. Może nawet wolałby, abyś była przy nim cały czas skąpo ubrana, ale nawet gdy biegasz po mieszkaniu w dresie –  uważa, że jesteś atrakcyjna! Gdy wątpisz w swoją urodę – powtarza, że jesteś najpiękniejsza i najwspanialsza.

4. Wyręcza cię

Bez względu na to, czy sobie poradzisz - zaproponuje ci pomoc. Niezależnie od tego, czy chodzi o zrobienie prania, czy o przywieszenie zdjęcia. Czujesz się lepiej, gdy zdejmie z ciebie ciężar obowiązków po całym dniu pracy.

5. Jesteś najważniejsza

Potrafi dla Ciebie oderwać wzrok od komputera, bo chcesz z nim porozmawiać. Specjalnie dla ciebie pójdzie do sklepu, aby spełnić twoją zachciankę, nie marudzi, gdy wpadną do ciebie przyjaciółki. Musisz pamiętać, że to ciebie wybrał i z tobą chce dzielić swoje życie.

Wciąż szukasz partnera, z którym mogłabyś dzielić dobre i złe chwile? Być może odnajdziesz taką osobę w portalu randkowym. Singielki z całej Polski szukają partnera właśnie w ten sposób. Chcesz spróbować? Zarejestruj się już teraz!

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej