8 maja 14 11:50

Jak pielęgnować związek na odległość?

Związek na odległość wymaga od nas cierpliwości, zaufania i ciągłej walki z zazdrością. Zastanawiasz się, jak pielęgnować wasz związek mimo wielu trudności? Poznaj cztery podstawowe zasady.

Związek na odległość Foto: Thinkstock

1. Ufajcie sobie

Nie kontroluj partnera. Nie wydzwaniaj i nie dopytuj co chwilę: co robi, gdzie jest i z kim rozmawia. Jeśli zaczniesz pytać o każdy szczegół - okażesz mu brak zaufania.

Jeśli zdecydowaliście się na związek na odległość - bez zaufania się nie obejdzie. A jeśli zjada cię ciekawość – po prostu zapytaj o to, jak minął mu dzień. Uwierz na słowo. Jeśli będziesz go sprawdzać – nie licz na to, że długo będziecie razem.

2. Rozmawiajcie ze sobą

Nawet jeśli dzielą was setki kilometrów, możecie zbudować piękny związek. Najważniejszą rzeczą w każdym związku jest komunikacja, waszym – tym bardziej.

Poprzez częste rozmowy, możesz uczestniczyć w życiu partnera – wspominaj o dobrych i złych rzeczach, które cię spotkały i nie unikaj żadnego tematu. Tajemnice nie są wam potrzebne. Rozmawiajcie przez telefon, komunikatory. Żyjemy w XXI wieku!

3. Róbcie sobie niespodzianki

W związku pielęgnujcie zwyczaj regularnego spotykania się. Aby nie popaść w rutynę – naucz się sprawiać mu niespodzianki. Umówione spotkanie lub rozmowa, które są zaplanowane, podsycają taką relację. Jednak od czasu do czasu – warto się go czymś zaskoczyć Niezapowiedziana wizyta? Ryzykowne, ale może być wspaniałym prezentem!

4. Unikajcie kłótni

Rozłąka może spowodować wiele sporów i nieporozumień. Niestety, najczęściej ten problem pojawia się, gdy nie możemy porozmawiać z partnerem o pilnych sprawach. Wtedy negatywne emocje biorą górę.

Nie każ swojego partnera kilkudniowym milczeniem, tylko dlatego, że nie miał czasu porozmawiać – bo zwyczajnie był w pracy. Pamiętaj o tym, że waszym związkiem musi kierować pozytywne myślenie. Kiedy znów będziecie razem, negatywne emocje opadną :).

Jeśli chciałabyś poznać przystojnego i sympatycznego chłopaka, z którym umówisz się na randkę, sprawdź, jak działa portal randkowy Sympatia.pl już dziś i zobacz, jak wielu singli czeka tam na poznanie takiej kobiety jak ty! >>> Chcę wypróbować, jak działa Sympatia.

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej