8 lip 15 13:22

Jak nie podrywać na wakacjach?

Wakacje to świetny czas na poszukiwanie miłości. Podróżowanie, piękna pogoda, ciepłe wieczory zdecydowanie sprzyjają zakochaniu się. Aby flirt zakończył się sukcesem, postaraj się nie stosować sposobów, które z reguły zawsze kończą się porażką i niepowodzeniem.

Udostępnij
1
Jak nie podrywać na wakacjach? Foto: iStock

Urlop to nie tylko okazja do tego, aby wypocząć. To także świetny czas na flirt! Latem jeszcze bardziej przyciągamy wzrok płci przeciwnej. Warto więc wykorzystać sprzyjające warunki i dać się porwać uczuciom i emocjom.

Czego powinni unikać single, aby wakacyjny podryw był skuteczny?

"Hej mała, bolało jak spadałaś z nieba?"

Czasem brakuje nam pomysłów na to, jak rozpocząć rozmowę z nieznajomą osobą. Problemy w nawiązywaniu kontaktów mogą mieć związek również z nieśmiałością, przełamywaniem pewnego dystansu. Brak nam odwagi, aby bez zahamowań, całkowicie swobodnie podejść do atrakcyjnej osoby i zapytać o to, jak mija jej dzień.

Wielu singlom wydaje się, że wyszukane w internecie teksty na podryw to świetny pomysł na rozpoczęcie dialogu. Niestety tak nie jest. Zazwyczaj teksty te odbierane są przez rozmówcę jako sztuczne, nudne i pozbawione jakiejkolwiek kreatywności. Mogą więc już na samym początku przekreślić twoją szansę na randkę z ciekawą osobą.

Kłamstwo ma krótkie nogi

Chcąc znaleźć miłość na wakacyjnych szlakach, postaw na szczerość. Nie można budować trwałej relacji, jeśli jej początek osiądzie na kłamstwie. Nie przedstawiaj się nowo poznanym osobom jako ktoś, kim w rzeczywistości nie jesteś. To, czy wykonujesz zawód lekarza, prawnika, pracownika banku itd. nie ma znaczenia. Uwierz w siebie i swoją atrakcyjność!

Podryw na obcokrajowca

Na wieczornej imprezie nie udawaj, że pochodzisz z innego kraju, używając języka obcego jedynie w momencie, gdy ktoś próbuje cię poderwać. To również nie sprawi, że będziesz bardziej interesujący, a nienaturalny akcent dość szybko zostanie zdemaskowany przez rozmówcę, co może doprowadzić do niezręcznej sytuacji. Postaw na luz, nikt przecież nie będzie cię oceniał po tym, skąd pochodzisz.

Bezradność nie jest trendy

W XXI wieku ceni się ludzi, którzy potrafią sobie radzić w każdej sytuacji. Postój na środku miasta z mapą w ręku w oczekiwaniu na pomoc ze strony mieszkańców (tych atrakcyjnych oczywiście) to dość sztuczna sytuacja i może się okazać, że stracisz jedynie czas. Mapa doprowadzi cię do ciekawych miejsc, gdzie na pewno poznasz kogoś interesującego, bez konieczności proszenia ich o pomoc.

Nie trać szans

Każda chwila może być tym momentem, w którym poznasz swoją druga połówkę. Bądź otwarty na nowe znajomości. Jeśli ktoś będzie starał się bliżej cię poznać, daj mu szansę. Być może to właśnie ta osoba, z którą stworzysz szczęśliwy związek. Próbuj, podejmuj ryzyko! Nawet najbardziej nieprzewidywalna sytuacja może przynieść miłość.

Co zrobić, aby wakacyjny flirt był udany? Postaw na szczerość, uśmiech i poczucie humoru. To cechy, które ceni wiele osób. Do tego odrobina kreatywności, aby zostać dobrze zapamiętanym. Jeśli jesteś nieśmiały, staraj się tę cechę przełamać właśnie podczas urlopu. Wakacyjna aura sprzyja poszukiwaniu miłości, skraca dystans pomiędzy ludźmi i dodaje odwagi.

Powodzenia!

Udostępnij
1
Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej