28 mar 14 11:28

Jak mu zaimponować? Oto 5 prostych kroków

Czy zastanawiasz się co zrobić, aby zaimponować mu na pierwszym spotkaniu? Najważniejszy jest wygląd i charakter, jednak jest jeszcze kilka prostych tajników, które pomogą go oczarować. Oto 5 prostych kroków do sukcesu:

jak mu zaimponować? Foto: Shutterstock

1. Najważniejszy jest uśmiech

Musisz pamiętać o tym, że mężczyźni nie lubią ponurych dziewczyn, dlatego zły humor zostaw w domu, a na randce bądź uśmiechnięta i radosna. To podstawa dobrego spotkania. Większość z nich nie potrafi się oprzeć uśmiechającej się kobiecie.

2. Pewność siebie

Pierwsze spotkanie nie oznacza, że nie możesz wyrażać swoich poglądów. Pokaż mu, że jesteś kobietą, która ma swoje zdanie i nie boi się go wypowiadać. Tym na pewno u niego zapunktujesz i pamiętaj – ludzie widzą cię taką, za jaką osobę sama się postrzegasz.

3. Rozmawiaj

Nawiąż z nim rozmowę na ciekawy temat. Niech powie, co go interesuje. Tak prostym krokiem dowiesz się, co jest jego pasją. Przed następnym spotkaniem, możesz poczytać o jego hobby, a później miło go zaskoczyć. Twój partner na pewno się ucieszy.

4. Spoglądaj na niego

Możesz sprawić, aby jego serce mocniej zabiło - rzuć mu głębokie i zalotne spojrzenie. Jeśli będziesz na niego tak spoglądać, dasz mu do zrozumienia, że ci na nim zależy. Ale nie przesadź. Nie każdy mężczyzna lubi być osaczony przez wieczny kontakt wzrokowy.

5. Używaj perfum. Z umiarem

Dobrze dobrane perfumy to jeden z podstawowych chwytów kobiet. Pamiętaj o tym, że mężczyźni uwielbiają, kiedy kobieta ładnie pachnie – a i tobie ładny zapach doda więcej atrakcyjności. Zniewalający zapach perfum, może okazać się kluczem do sukcesu. Drogie panie, nie zapominajmy jednak nigdy o tym, że zapach musi być subtelny. Wylana na siebie butelka nawet najlepszych perfum sprawi wrażenie odwrotne.

To co? Ruszasz na podbój męskich serc?

Jeśli chciałabyś poznać przystojnego i sympatycznego chłopaka, z którym umówisz się na randkę, sprawdź, jak działa portal randkowy Sympatia.pl już dziś i zobacz, jak wielu singli czeka tam na poznanie takiej kobiety jak ty! >>> Chcę wypróbować, jak działa Sympatia.

Trzymamy kciuki!

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej