14 sty 16 12:47

Jak lubisz spędzać sylwestera? Poznaj swój temperament noworoczny

Po świątecznej zawierusze zbliża się kolejny gorący okres – czas sylwestrowy. Co roku ta noc wywołuje wiele emocji. Jedni ją uwielbiają i czekają z utęsknieniem, drudzy unikają jak ognia. Ponieważ jest to czas na refleksję i zabawę jednocześnie, to różnie reagujemy na wizję szału sylwestrowej nocy.

Udostępnij
0

Twój idealny pomysł na tę noc to:

największa impreza ever, im więcej ludzi tym lepiej!
uciec od zgiełku ludzi i nocnych fajerwerków byle dalej
wspólnie z ukochanym/ukochaną tylko we dwoje
na własnej kanapie w kapciach przy ulubionym filmie lub serialu

Twój partner/partnerka zna Cię najlepiej na świecie i myśląc o tym, jak chcesz spędzić sylwestrową noc, mówi:

"Mam zaproszenia na bal, wszyscy tam będą, najlepszy DJ w mieście, będzie super!"
"Zrób tak, jak chcesz, nawet jeśli chcesz, abyśmy gdzieś uciekli, zrozumiem to…"
"Mam dla Ciebie niespodziankę, pakuj się na jedną noc, wyjeżdżamy tylko we dwoje w niesamowite miejsce"
"Kupiłam/-em Ci ulubione piwo/wino, wiem jak bardzo lubisz, gdy jesteśmy wspólnie w naszym kochanym domku"

Twój motyw muzyczny na sylwestrową noc najbardziej wpisuje się w:

Saturday Night Fever disco hity, parkiet, impreza
klasyka rocka, nocna jazda, auto i Ty
Barry White, wy dwoje i świece
smooth jazz przy kominku

Twój najbardziej trafiony film na sylwestrową noc to:

musical "Mamma Mia!"
gangsterski film drogi "Drive"
Al Pacino i "Zapach kobiety"
serial "Przyjaciele"

Myślisz Sylwester, mówisz:

"Będzie zabawa, będzie się działo!"
"Sam/-a ze sobą i święty spokój"
"Tylko we dwoje sylwestrowe podboje"
"W domku zawsze najlepsza impreza"
Twój wynik: Domator
Sylwester to dla Ciebie niełatwy czas. Nie lubisz zgiełku i presji zbiorowego bawienia się z innymi ludźmi. Cenisz sobie swój komfort rozumiany jako podejmowanie decyzji na swoich warunkach bez przymusów i nacisków zewnętrznych. Dlatego szaleństwo sylwestrowe wywołuje u Ciebie dystans i najlepiej czujesz się we własnym domu, a więc miejscu, które znasz. Prawdopodobnie bardzo ważna jest dla Ciebie potrzeba bezpieczeństwa i przewidywalność sytuacji. Masz swoje ograniczone, ale za to zaufane grono ludzi, w związku z tym źle znosisz duże i nowe zbiorowości ludzkie. Dla Twojego partnera/partnerki to informacja, że możesz preferować bardziej kameralne sposoby spędzania czasu. Nie lubisz być zaskakiwany/- a, a niespodzianki? Hmm... najlepiej, jeśli możesz je poznać wcześniej.
Podziel się wynikiem:
Podziel się
Tweetnij
Udostępnij
Twój wynik: Romantycznie we dwoje
Sylwester w zbiorowej formie jest dla Ciebie zdecydowanie przereklamowany. Ci wszyscy ludzie, tłum, hałas… Ponieważ prawdopodobnie masz romantyczną duszę, lubisz spędzać czas ze swoją drugą połową. Lubisz zaskakiwać i być zaskakiwany/-a, ale kameralnie, romantycznie i z klasą. Prawdopodobnie ważna jest dla Ciebie potrzeba bliskości i czułości. Jednocześnie dbasz o swoje potrzeby i potrzeby partnera/-ki w myśl zasady: „traktuj innych, tak jak byś sam / a chciał / a być traktowany / a”. Dla Twojego partnera / partnerki, to informacja, że możesz preferować czas we dwoje, jakościowy, przygotowany, przemyślany, ważny. Czas, który buduje Waszą więź.
Podziel się wynikiem:
Podziel się
Tweetnij
Udostępnij
Twój wynik: Samodzielnie na koniec świata
Sylwester do dla Ciebie trudny moment w roku. Prawdopodobnie masz naturę samotnika i tzw. spędy zbiorowe to dla Ciebie najgorszy pomysł na aktywność. Dlatego najlepiej zaszył/-a byś się najdalej jak się da. Prawdopodobnie ważna jest dla Ciebie potrzeba autonomii i nie ulegasz łatwo wszelkim przejawom społecznego konformizmu. Masz swoje zdanie, nawet często może ono być uznawane za niepopularne czy niepoprawne politycznie. Ale jest Twoje. Masz niezależną duszę. Dla twojego partnera/partnerki to informacja, że możesz preferować indywidualne formy spędzania czasu. Im więcej wolności da Ci partner/partnerka, tym bardziej będziesz szczęśliwy/-a w związku.
Podziel się wynikiem:
Podziel się
Tweetnij
Udostępnij
Twój wynik: Niech żyje bal!
Sylwester to czas, na który czekasz cały rok. Z niecierpliwością przygotowujesz się do spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Prawdopodobnie jesteś duszą towarzystwa i nie odpuszczasz żadnej okazji na imprezę. Źle się czujesz, gdy jesteś sam/-a i potrzebujesz dużego i częstego kontaktu z innymi ludźmi. Najlepiej, jeśli nie pozostawialiby Cię nawet na moment samego/samej. Dla twojego partnera/partnerki to informacja, że powinieneś/-aś mieć przestrzeń na zabawę i częste spotkania towarzyskie. Im więcej zabawy w relacji, tym bardziej możesz być szczęśliwy/-a.
Podziel się wynikiem:
Podziel się
Tweetnij
Udostępnij
Udostępnij
0
Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej