20 lut 14 15:09

Internet - tak najchętniej umawiamy się na randki

37 proc. respondentów deklaruje, że na randki umawia się kilka razy w roku. Kolejne 12 proc. badanych randkuje przynajmniej kilka razy w miesiącu, a 6 proc. średnio raz w tygodniu.

174160234think Foto: Thinkstock

Badanie w formie sond przeprowadził portal randkowy Sympatia.pl wraz z SympatiaPlus i Fakt.pl. Respondentów zapytano o siedem aspektów związnych z poznawaniem się i pierwszymi randkami.

Ciekawe wnioski dotyczą nie tylko częstotliwości randkowania, ale przede wszystkim sposobu poznawania się. Okazuje się, że blisko połowa (46 proc.) respondentów umawia się na randki w internecie, co piąta na różnych imprezach i co piąta poprzez znajomych. Jeden na 10 badanych umawia się z osobami, które poznał w pracy.

Co piąta para w USA i co ósma w Europie poznała się za pośrednictwem internetu. Polacy również coraz chętniej korzystają z portali randkowych i społecznościowych, by poznać kogoś nowego i umówić się na randkę w realu. Tym bardziej, że dziś jest to już naprawdę proste.

Czy za kilka lat nikogo już nie będą dziwić związki zapoczątkowane w sieci? A może już dziś traktujemy je zupełnie naturalnie?

Jesli chcesz sprawdzić, jak nawiązuje się kontakty przez portal randkowy, wystarczy założyć swój randkowy profil, napisać kilka słów o sobie i... być może już wkrótce zakochać się... Chcę sprawdzić, rejestruję się>>

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej