15 lut 14 13:04

Dwa dni czekam na odpowiedź!

Już dwa dni czekam na odpowiedź. Czy mam wysłać jeszcze jedną?

Sympatia.pl króluje w rankingach popularności serwisów randkowych. Jako, że jestem zwolenniczką poszukiwania miłości w sieci, zadałam kilka pytań Kasi z Biura Obsługi Klienta serwisu Sympatia.pl.

Jedno z nich dotyczyło wysłanych wiadomości.

Odpowiedź Kasi z BOK Sympatia.pl:

Można sprawdzić w zakładce Moje konto > Poczta > Skrzynka nadawcza – jaki status ma odebrana wiadomość. Jeżeli ma status dostarczonej – to znaczy, że wiadomość na pewno znajduje się w skrzynce odbiorczej użytkownika - nie została jednak przeczytana.

Po otworzeniu wiadomości przez tego użytkownika status zmieni się na wiadomość przeczytaną. Warto poczekać kilka dni i nie pospieszać użytkownika. Żądanie natychmiastowej odpowiedzi może nie działać na naszą korzyść. Szukając tej wyjątkowej osoby zwykle niecierpliwimy się i chcemy, aby odpisała ona tak szybko, jak jest to możliwe.

Niestety w rzeczywistości czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość. Nie zawsze dana osoba od razu po przeczytaniu wiadomości na nią odpisze, czasem musi dłużej przemyśleć, czasem natomiast po prostu może się okazać, że nie trafiliśmy danej osobie w gust - nie da się tego uniknąć, ludzie zawsze dokonują wstępnej selekcji.

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej