1 kwi 14 10:23

Drżę na widok pięknej kobiety!

"Pewnego pięknego dnia znalazłem w swojej skrzynce wiadomość, że ktoś puścił poprzez Sympatię do mnie oczko. Wszedłem na stronę tej osoby - i okazało się, że to kobieta z moich snów!!! Nie dość, że typ urody, który powoduje, że reszta świata przestaje dla mnie istnieć, to jeszcze w jej opisach wszystko jakby z moich marzeń!

I w czym problem? Otóż nie mam odwagi do niej napisać, bo co będzie, jak mi nie odpowie, a co będzie, jak w moim liście znajdzie się coś, co ją zniechęci? Zrozumcie, ja nie mogę stracić tej szansy! Bo coś mi mówi, że jest to ta jedyna... Normalnie nie mam kłopotów z pisaniem i randkami. Jestem w Klubie już kilka miesięcy. Poznałem i spotykałem się z wieloma miłymi dziewczynami.

Zazwyczaj z obu stron okazywało się, że to nie do końca to, czego szukamy. Pojęcia nie mam, jak przegapiłem jej anons. Ale teraz, gdy sama mi się ujawniła, nie mogę tej znajomości zaprzepaścić. Co robić, co jej napisać? Jak sprawić, by zechciała się ze mną spotkać? Błagam, pomóżcie!"

- Adam, 26 lat.

Oto odpowiedź Malwiny:

Przede wszystkim postaraj się opanować przypływ paniki. Pamiętaj, że skoro użytkowniczka puściła do Ciebie oczko, to jest to wyraz pozytywnego zainteresowania Twoją osobą oraz – można zasadnie przypuszczać – zachęta do nawiązania kontaktu.

Naturalne jest, że wybierając określone osoby w Sympatii i oglądając ich anonse, tworzymy sobie wyobrażenia ich realnych postaci i osobowości. Ale każdy użytkownik zdaje sobie także sprawę z tego, że jego wyobrażenia mogą nie do końca pokrywać się z rzeczywistością. Dlatego niezbędnym elementem sieciowej znajomości jest spotkanie się z wybranką w "realu".

Najstosowniejszym działaniem z Twojej strony jest teraz zareagowanie na sygnał naszej użytkowniczki. W takiej sytuacji Twoje milczenie, bądź zwłoka w odpowiedzi mogą zostać uznane albo za przejaw braku zainteresowania nią, albo stworzyć poczucie, iż jest jedną z tysiąca korespondentek, której odpowiedziałeś korzystając z wolnej chwili.

Dlatego powinieneś powstrzymując wszelkie obawy napisać do niej, podziękować za zainteresowanie i szczerze wyrazić swoją radość z tego, że dzięki niej nawiążecie znajomość. Wskazane jest napisanie kilku słów o charakterze bardziej osobistym – o tym, czym się zajmujesz na co dzień, o Twoich pasjach etc., co może stać się przyczynkiem do dalszej wymiany listów.

Dobrze przez odnośną użytkowniczkę zostanie odebrane nawiązanie do informacji zawartych na jej stronie w Sympatii, zapytanie ją np. o szczegóły podanego przez nią hobby, bądź poglądów na określone sprawy, jak i wyrażenie aprobaty na temat jej osoby.

Życzę powodzenia!

Malwina

kontakt@sztukaflirtu.pl

Szukasz bratniej duszy i nie wiesz, jak zacząć? Sprawdź, jak działa portal randkowy Sympatia.pl już dziś! Tak >>> Chcę wypróbować, rejestruję się teraz.

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej