1 kwi 14 10:18

Dlaczego ona milczy?

"Moja dziewczyna jest naprawdę fantastyczna i bardzo ją kocham. Jednak nie mogę zrozumieć, dlaczego milczy jak grób, kiedy się kochamy?"

- Karol, 25 lat.

Poznaj odpowiedź Malwiny:

Dlaczego jej o to nie zapytasz? Kochasz ją, chcesz, aby było Wam razem, jak najlepiej. Rozmowa rozwiązuje naprawdę większość problemów.

Może wstydzi się, myśląc, że jej nie wypada, więc milczy? Może w ten sposób przeżywa rozkosz, więc nie potrafiłaby krzyczeć, bo to po prostu by jej przeszkadzało? A może ma ochotę zachowywać się naprawdę głośno, ale obawia się Twojej reakcji? Każdy przeżywa seks w swój własny sposób. Nie dowiesz się, jaki jest ten jej, jeśli nie zapytasz.

Nie zaczynaj dyskusji, kiedy się kochacie. Oczywiście zrób to po seksie, kiedy ona będzie już rozluźniona i szczęśliwa (to, że nie krzyczy, nie oznacza, że nie było jej dobrze). Bądź delikatny i czuły, pytając wprost o to, co Cię tak zastanawia. Nie rób jej wyrzutów, nie bądź urażony.

Zadałeś pytanie, więc słuchaj, co ona ma do powiedzenia - nawet, jeśli początkowo będzie zaskoczona i wyjaśnienie czegokolwiek będzie dla niej nienajłatwiejsze. Z jej słów wyciągniesz wniosek, czy coś się może zmienić, czy też powinieneś zaakceptować jej milczenie.

Pamiętaj, że współżycie dwojga ludzi polega na nieustannym poznawaniu się nawzajem, a także na umiejętności dostosowania się do partnera. Oczywiście nie można zmuszać kogoś do rzeczy, które są dla niego przykre.

Podczas takiej szczerej rozmowy o Waszych "łóżkowych sprawach", bądź gotowy na jej pytania. Może ją też coś zastanawia?

Życzę powodzenia,

Malwina

kontakt@sztukaflirtu.pl

Szukasz bratniej duszy i nie wiesz, jak zacząć? Sprawdź, jak działa portal randkowy Sympatia.pl już dziś! Tak >>> Chcę wypróbować, rejestruję się teraz.

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej