21 lis 14 16:43

Atrakcyjny mąż - przekleństwo czy błogosławieństwo?

Dobrze zbudowany, przystojny, z interesującymi pasjami, do tego pozycja zawodowa, której inni mogą mu zazdrościć. Czy taki mężczyzna to dobry kandydat na męża? Jak często kobieta u jego boku skazana jest na ocenę społeczeństwa i czy temat atrakcyjności pojawia się w ich małżeństwie?

Udostępnij
128
Atrakcyjny mąż - przekleństwo czy błogosławieństwo? Foto: istock

Znalezione na forum internetowym Sympatii wypowiedzi pań, które doświadczyły związku z przystojniakiem, ukazują, że temat ten budzi wiele emocji. Każda kobieta marzy o przystojniaku, jednak, czy zdaje sobie sprawę, że życie z nim często nie jest usłane różami?

Z jakimi przekleństwami spotykają się partnerki atrakcyjnych panów? Przeczytajcie, co sądzą o tym użytkowniczki.

- Ja jestem starsza od męża. Jest przystojny, oglądają się za nim babki. Ma taką pracę, że ciągle jest narażony na pokusy. Pracują z nim prawie same kobiety, i to w wieku od 18 do 30 lat - mówi ~Starsza i to dużo od męża. - Jesteśmy już dobre 16 lat szczęśliwym małżeństwem. Obecnie jestem na rencie chorobowej i niczego mi nie brakuje - o wszystko troszczy się mąż. Prawdę mówiąc, to nie muszę nawet pracować. Mąż ma sporo pieniędzy i niejedna już go próbowała zbałamucić gdy wyczuła pieniądze. Jak się naprawdę kocha, to nie jest ważny wiek itp. - dodaje.

Inna z użytkowniczek o nicku ~brzydul, zastanawia się.

- "Partnera" czyli kogo? Na męża nie jest to doby materiał, bo będzie zdradzał. A na kochanka to idealny "materiał" dosłownie - genetyczny materiał.

~Madrala zwraca uwagę na jeszcze inny problem.

- Szkoda, że kobiety najpierw wychodzą za mąż za pięknisiów, a dopiero później się zastanawiają nad jego charakterem...

Mąż ~dr D jest przystojnym brunetem o egzotycznym typie urody.

- W życiu bym nie powiedziała, że się mną zainteresuje. Poznaliśmy się na studiach. Unikałam go za wszelka cenę, ale dałam mu szansę. Jesteśmy już 9 lat szczęśliwym małżeństwem. Powodzenia z tymi "pięknymi".

Użytkowniczka o nicku ~rozwiedziona ma nieco inne doświadczenia.

- To zależy, czy przystojniak jeszcze ma jakieś atuty oprócz urody. Mój były mąż był szalenie przystojny, nie było kobiety, która by się za nim nie oglądnęła - tylko co z tego. Jak chciał mi dopiec, to zaczynał opowieści: "ta się za mną oglądała, ta chciała pogadać, ta szukała kontaktu". Zdradzić by i nie zdradził, ale czuł się dowartościowany takimi głupimi opowieściami. Jak zapytałam, po co mi to wszystko mówi, usłyszałam i to w niecały rok po ślubie: "żebyś nie myślała, że jesteś jedna na świecie".

Uważacie, że związek z atrakcyjnym mężczyzną skazany jest na niepowodzenie?

Udostępnij
128
Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej