23 sty 14 13:49

8 złotych zasad dla panów - pierwsza randka

Dzień bez wiadomości od niej był dla ciebie dniem straconym? Zdecydowałeś się więc na przejście ze świata wirtualnego do realnego. Zgodziła się! I co teraz?

Zasady na randce Foto: Thinkstock

Przeczytaj nasze rady i dowiedz się, w jaki sposób możesz sprawić, aby randka z tobą okazała się najlepszą randką w jej życiu.

1) Przejmij inicjatywę

Zaplanuj szczegóły spotkania. Mając w głowie ułożony plan, będziesz sprawiał wrażenie pewnego siebie i zorganizowanego. Pamiętaj jednak, aby wybrać takie miejsce, w którym będziecie czuć się komfortowo.

Unikaj zatłoczonych miejsc, wybierz coś neutralnego. Na początek najlepsza będzie kawiarnia - porozmawiacie tam w miłej atmosferze bez głośnej muzyki. Ekstremalne pomysły? Zachowaj je na kolejne randki.

2) Bądź punktualny

Nie ma nic gorszego niż zbyt długie czekanie na drugą osobę. Spóźnisz się? Zadzwoń i uprzedź. A najlepiej – przyjdź punktualnie. Ty chyba też nie lubisz czekać?

3) Proponujesz partnerce, że po nią przyjedziesz? Wyczyść samochód!

Brudne auto świadczy nie tylko o twoim niechlujstwie, ale także o lenistwie. Nie chcesz chyba sprawiać takiego wrażenia, prawda?

4) Bądź przygotowany na awarię

Pamiętaj – elektronika bywa zawodna. Nie zakładaj, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a po miłej kolacji bez problemu zapłacisz rachunek kartą. Mając ze sobą gotówkę, dasz jej jasny przekaz – jestem przygotowany na każdą ewentualność.

5) Przed spotkaniem, zadzwoń do niej

Porozmawiajcie chwilę, uprzedź, jakie masz plany. Dasz jej wtedy możliwość wyboru odpowiedniego stroju i nie wprawisz jej w zakłopotanie, gdy przyjdzie ubrana w elegancką sukienkę i szpilki, a ty zaplanujesz spacer po plaży. Nie wyjawiaj jednak wszystkich szczegółów spotkania – kobiety lubią niespodzianki.

6) Ubierz się odpowiednio

Kobieta przed spotkaniem, nawet, jeśli o tym nie mówi, poświęca dużo czasu na przygotowanie stroju. Nie zawiedź jej i również przyjdź odpowiednio ubrany.

Zapomnij o ubraniu, w którym chodzisz na co dzień po domu. Wybierając odpowiedni strój, okażesz wybrance szacunek. O obowiązkowym prysznicu chyba nie trzeba ci przypominać, prawda?

7) Zabaw ją rozmową

Mówią, że milczenie jest złotem. Na pierwszej randce to mit. Nie mówiąc zbyt wiele o sobie, nie dasz jej szansy na poznanie twoich zalet. Okaż jej jednak także zainteresowanie, pytając o to, jak lubi spędzać czas, czy jakie filmy lubi oglądać.

Kontroluj jednak ilość zadawanych pytań, aby nie zamienić randki w przesłuchanie. Unikaj także tematów kontrowersyjnych, aby miła rozmowa nie zmieniła się w kłótnię podczas randki o to, kto ma rację.

8) Jakie zakończenie powinna mieć randka idealna?

Zapytaj, czy nie odwieźć jej do domu. Jeżeli odmówi, odprowadź ją na przystanek i razem z nią poczekaj na autobus. Nie bądź jednak zbyt wylewny przy pożegnaniu – to odstrasza.

Pożegnaliście się i zastanawiasz się, co dalej? Odczekaj kilka godzin i wyślij jej SMS z podziękowaniem za miło spędzony czas lub zadzwoń do niej.

Może umówicie się na kolejną randkę?

Znasz już zasady na pierwszej randce. Warto wykorzystać tę wiedzę w praktyce. W portalach randkowych jest wiele dziewczyn, które chętnie się z tobą umówią. Spróbujesz? Chcę to sprawdzić, rejestruję się.

Powodzenia!

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej