1 kwi 14 11:43

5 najważniejszych powodów, dla których warto być singlem

Jeśli jesteś singlem, to masz powód do radości. Zamiast się smucić, wykorzystaj w pełni ten moment. Nawet jeśli czasami czujesz się źle, nie masz do kogo się przytulić, musisz pamiętać o tym, że ten czas ma w sobie wiele zalet – dzięki nim będziesz z radością witać każdy dzień!

Jak fajnie jest być singlem! Foto: Shutterstock

Oto niektóre z nich.

1. Własny czas

Możesz robić, co chcesz i kiedy chcesz – nikomu nie tłumacząc, dlaczego wychodzisz zbyt wcześnie, a wracasz za późno. Codziennie możesz organizować sobie wypady ze znajomymi do kina czy knajpy. Nikt nie odbierze ci frajdy z kilkugodzinnego wypadu na zakupy, bo nikt nie będzie wydzwaniał i wypytywał, gdzie jesteś.

2. Nowe osoby

Lubisz poznawać nowych ludzi? To nic dziwnego. Działaj, bądź aktywną i pełną nadziei osobą. Pamiętaj o tym, że możesz wykorzystać wiele wariantów, aby odnaleźć swoją drugą połówkę – zarówno w internecie, jak i w realu.

3. Własna kuchnia

Jesteś kucharzem tylko dla siebie! Nie masz nic w lodówce, nie przejmuj się - przecież możesz zjeść poza domem z przyjaciółmi, a lodówkę zapełnisz, kiedy tylko będziesz chcieć. To ty decydujesz, czy na śniadanie zjesz pożywnego rogala, czy zimną pizzę. Możesz robić to bez wyrzutów sumienia. :)

4. Łóżko jest twoje

Odwieczny problem par. Kto po której stronie śpi, kto ma wygodniejszą poduszkę… Jeśli jesteś singlem, to kolejny powód do radości. Całe łóżko należy do ciebie! Nikt cię nie wygania z jednej strony na drugą. Nikt nie zabiera ci kołdry, nikt nie będzie budził cię chrapaniem.

5. Więcej czasu dla przyjaciół

Osoby w związkach mają mniej czasu dla swoich przyjaciół. Nie mówiąc już o tym, że prawie nikogo nie poznają. Ty możesz cieszyć się z tego, że cały swój wolny czas – poświęcisz przyjaciółce czy rodzinie. Zatem, kiedy nie masz partnera, staraj się pielęgnować swoją przyjaźń w szczególny sposób.

Jeśli chciałabyś poznać przystojnego i sympatycznego chłopaka, z którym umówisz się na randkę, sprawdź, jak działa portal randkowy Sympatia.pl już dziś i zobacz, jak wielu singli czeka tam na poznanie takiej kobiety jak ty! >>> Chcę wypróbować, jak działa Sympatia.

Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej