5 sie 14 12:43

10 najgorszych typów mężczyzn w związku

Każda z nas może się natknąć na któregoś z nich, a nawet dojść do wniosku, że to jej wymarzony partner. Uważaj! Oni potrafią stwarzać pozory do czasu, aż pokażą ci swoje prawdziwe oblicze. Jeśli więc szukasz swojej drugiej połówki, to miej się na baczności przed tymi mężczyznami!

Udostępnij
181
typy facetów Foto: Thinkstock

1. Maminsynek

Związek z Maminsynkiem przypomina trójkąt: ty, on i jego mama. Ona jest dla niego wyrocznią w każdej kwestii. Co gorsza, jest zdania, że powinna nią być także dla ciebie. Nieważne, jak byś się starała – jego mamie nie dorównasz. To ona gotuje najlepszą pomidorową na świecie i wie dokładnie, jak powinno się idealnie prasować jego koszule. Powinnaś się od niej uczyć!

2. Furiat

Typ nieprzewidywalny, którego nastroje zmieniają się jak w kalejdoskopie. W jednej chwili potrafi być spokojny i potulny, by za chwilę wybuchnąć gniewem. Potrafi go zdenerwować wszystko: pomięty kołnierzyk od koszuli, krzywe spojrzenie sąsiada albo brzydka pogoda. Niestety, swoją złość ma zwyczaj wyładowywać na otoczeniu. Jeśli cenisz sobie spokój – nie zadawaj się z Furiatem.

3. Pedant

W jego domu wszystko ma swoje miejsce i czas. Obiad musi być podany punktualnie o 16, a naczynia pozmywane w ciągu 10 minut od zakończenia posiłku. Wieczory spędza na pastowaniu butów – to nic, że lśnią jak lustro – zawsze mogą lśnić jeszcze bardziej. Ma swój szczegółowy plan na życie i oczekuje, że będziesz wywiązywała się z roli, którą ci wyznaczył.

4. Gracz

- Kochanie, co robisz? - Gram w grę.

Nic dodać, nic ująć. Gracz żyje w dwóch światach – oprócz znanej ci rzeczywistości ma jeszcze swoją wirtualną przestrzeń. Niestety zwykle ma problem, by je ze sobą pogodzić. W efekcie każdą wolną chwilę poświęca na gry. Nie pomagają prośby, ani groźby – gry Gracz "się podłączy", to jest stracony dla świata i także dla ciebie.

5. Wieczny chłopiec

Uroczy i beztroski – nie ma żadnych realnych problemów. Postrzega życie jako wspaniałą przygodę i nie dopuszcza do siebie myśli, że coś mogłoby pójść nie tak. Unika odpowiedzialności i nie myśli o konsekwencjach. Potrafi być przemiłym towarzyszem, ale mentalnie jest tylko małym chłopcem. Mężczyzny szukaj pod innym adresem!

6. Uwodziciel

Żadna kobieta mu się nie oprze – przynajmniej tak mu się wydaje. Jest zadbany, elegancki, wygadany i przekonany o własnej wspaniałości. Ma dużo koleżanek i jeszcze więcej wielbicielek – bez nich usycha, niczym kwiat bez wody. Na pewno chętnie się tobą zainteresuje i dołączy cię do swojej "kolekcji". Na wyłączność jednak nie masz co liczyć – wierność nie leży w jego naturze.

7. Ślamazara

Jego życie obfituje w różne wypadki: stłuczona szklanka, zgubiony portfel, podarte spodnie… Codziennie coś mu się przytrafia, a tobie razem z nim, bo Ślamazara wiecznie potrzebuje pomocy. Ma wprawdzie dobre chęci, ale cóż z tego, skoro ma dwie lewe ręce. W związku z nim będziesz pełniła rolę matki, żony i kochanki.

8. Zazdrośnik

Nieprzyjemny typ, który o swojej kobiecie myśli w kategoriach prywatnej własności. Na początku jego zazdrość może ci pochlebiać, ale szybko zrozumiesz, że to coś więcej, niż niewinna zaborczość zakochanego mężczyzny. Zazdrośnik będzie kontrolował ciebie i twoje znajomości, niejednokrotnie urządzając ci awantury. Nie czekaj, aż zamknie cię w złotej klatce – uciekaj, póki możesz.

9. Skąpiec

Ma wszystko wyliczone co do grosza i zawsze wie, ile dokładnie znajduje się na waszym koncie. "Zakupy" to dla niego słowo zakazane. Czasami ma wyrzuty sumienia i próbuje być dla odmiany szczodry, ale jego skąpstwo i tak zawsze dojdzie do głosu. Nie znosi rozrzutnych kobiet i jeśli nawet jakimś cudem się z taką zwiąże, to energicznie zacznie naukę "oszczędności".

10. Imprezowicz

Prawdziwa Dusza Towarzystwa – jest gwiazdą na każdym spotkaniu i imprezie. Wszyscy go znają i podziwiają jego spontaniczność oraz wieczną gotowość, by "ruszyć w miasto". Spokój i stabilizacja to dla niego synonimy słowa "nuda". Zanim zdecydujesz się towarzyszyć mu w jego imprezowym życiu, upewnij się, że masz dostatecznie "mocną" głowę.

Szukasz mężczyzny, z którym mógłabyś dzielić dobre i złe chwile? Być może odnajdziesz go w portalu randkowym. Singielki z całej Polski szukają partnera właśnie w ten sposób. Chcesz spróbować? Zarejestruj się już teraz!

Udostępnij
181
Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej