5 sie 14 09:47

10 najgorszych typów kobiet w związku

Na pewno spotkałeś kiedyś przynajmniej jedną z nich. Z pozoru to całkiem zwyczajne kobiety, z którymi pewnie chętnie byś się umówił. Jednak ich prawdziwa natura prędzej czy później wyjdzie na jaw. Biada ci, jeśli nie zdążysz uciec w odpowiedniej chwili!

Udostępnij
732
typy kobiet Foto: Thinkstock

1. Sierotka Marysia

Wiecznie wpada w kłopoty, z których musisz ją ratować. Gubi klucze do waszego mieszkania średnio trzy razy w miesiącu (macie już zniżkę u ślusarza), regularnie przypala obiad, a ostatnio wyprała twoją najlepszą białą koszulę ze swoją różową sukienką. Potrzebuje raczej ojca, niż partnera, więc jeśli nie jesteś typem opiekuńczym, to unikaj takich kobiet.

2. Maruda

"Kochanie, otwórz okno – jest mi za gorąco." "Nie, jednak zamknij – za mocno wieje." "Posprzątałeś tak, jak prosiłam?" "Dlaczego w tym domu nigdy nic nie ma?" – i tak dalej, i tak dalej. Maruda zawsze ma jakieś powody do niezadowolenia i zwykle są one ściśle związane z tym, co zrobił lub czego nie zrobił jej partner. Będzie ci ciosać kołki na głowie o byle głupstwo i choćbyś nie wiem, jak się starał, to nigdy jej nie zadowolisz. Ona woli narzekać.

3. Obsesyjna

Wszystkie kobiety chcą być pewne uczuć swojego mężczyzny, ale Pani Obsesyjna oczekuje deklaracji płomiennej miłości minimum 10 razy dziennie. Oczekuje? Wróć! Ona ich wymaga – w przeciwnym razie zadręczy cię pytaniami, czy jeszcze ją kochasz i będzie narzekała, że pewnie już ci na was nie zależy…

4. Materialistka

To o niej śpiewała Madonna w latach 80-tych. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, ale Materialistka wciąż żyje i ma się dobrze. W jej oczach twoja wartość zależy od grubości twojego portfela. Uwielbia dostawać prezenty – im droższe, tym lepsze. Zanim się obejrzysz, wyczyści twoje konto i odejdzie w poszukiwaniu nowego "sponsora".

5. Kontrolująca

Wymaga od ciebie włączonego telefonu komórkowego przez 24 godziny na dobę. Spróbuj nie odebrać połączenia lub zignorować SMS-a – awantura jest w zasadzie gwarantowana. Lubi wiedzieć ze szczegółami, co robiłeś w pracy, z kim i o czym rozmawiałeś, co będziesz robił jutro… Tak naprawdę, to ona lubi wiedzieć wszystko. Albo się z tym pogódź, albo uciekaj i to szybko!

6. Histeryczka

Wyjątkowo nieprzewidywalna. Potrafi rozpłakać się na zawołanie, a gdy już zacznie, to nie przestanie, dopóki nie przeprosisz na kolanach i nie przyrzekniesz poprawy… Nawet, jeśli nie wiesz, za co właściwie przepraszasz. Awantury to jej żywioł – jeśli nie płacz, to krzyk i sceny, nierzadko publiczne. Z równowagi może wytrącić ją wszystko, np. to, że śmiałeś nie założyć do pracy krawata, który kupiła ci pół roku temu.

7. Manipulantka

Wydaje się, że życie z nią jest idealne i oboje jesteście zadowoleni… Ona wraca z pracy, ty gotujesz obiad, potem ona wychodzi na plotki z koleżankami, żebyś mógł w spokoju umyć wannę. Chwila, to nie był twój pomysł? Oto Manipulantka – wmówi ci, co tylko zechce i zawsze dopasuje każdą sytuację pod siebie. Nawet się nie zorientujesz, jak poukłada ci całe życie, oczywiście pod kątem własnej wygody. A ty będziesz szczęśliwy, bo przecież sam tego chciałeś, czyż nie?

8. Ekoświruska

Prawdziwe Dziecko Ziemi – natura to jej drugie imię, wszystko, co z nią niezgodne (oczywiście jej zdaniem) zwalcza ze wszystkich sił. Ma całe grono przyjaciół-działaczy, z którymi wymienia się najnowszymi ekonowinkami. Okna myje wodą z cytryną i pierze tylko ręcznie – oczywiście bez żadnych detergentów. Nie je mięsa, nie je nabiału, nie je właściwie niczego, co samo nie wyrośnie. A ty razem z nią…

9. Niezdecydowana

Potrzebuje doradcy na pełen etat. Nie potrafi podjąć samodzielnie najprostszej decyzji, a na zakupach potrafi przez godzinę stać przed jedną półką, niepewna czy kupić ryż, czy może makaron. Musisz co wieczór pomagać jej w wyborze stroju do pracy na następny dzień, a i tak nierzadko rano potrzebne są dodatkowe konsultacje w tej sprawie. "Nie wiem" to jej ulubiony zwrot.

10. Imprezowiczka

Życie to impreza, a ona jest na niej tortem – tak brzmi jej pogląd na życie. Potrafi wypić więcej od ciebie i nawet się nie zachwieje w drodze do domu. Właściwie to rzadko tam nocuje – nigdy nie wie, gdzie porwie ją wir zabawy, więc ma zawsze zapasową szczoteczkę do zębów w torebce. Oczywiście bawi się nie tylko na mieście – równie chętnie organizuje imprezy w waszym domu. Kocha być w centrum uwagi i oczekuje, że będziesz tam zawsze razem z nią.

Szukasz kobiety, z którą mógłbyś dzielić dobre i złe chwile? Być może odnajdziesz ją w portalu randkowym. Single z całej Polski szukają partnerki właśnie w ten sposób. Chcesz spróbować? Zarejestruj się już teraz!

Udostępnij
732
Możliwość komentowania treści została tymczasowo wyłączona. W najbliższym czasie udostępnimy nową platformę do publikowania komentarzy.
Pokaż więcej